abb-inno

E-Spor Merkezleri ve E-spor Akademisi

HAKKINDA

168051835656

E-Spor Merkezi’nin ana amaçlarından biri oyun bilgisayarları ve ekipmanlarının kullanımda fırsat eşitliği yaratmaktır. Bu amaç doğrultusunda merkezde düzenlenecek olan E-Spor turnuvalarına ek olarak farklı turnuvalara katılmak isteyen gençlere oyun bilgisayar ve ekipmanlarını kullanma imkanı sunulmakta. Bu sayede E-Spor alanında kendini geliştirmek isteyen gençler hem bireysel hem takım antrenmanları için merkezi kullanabileceği gibi, istedikleri turnuvalara da merkezdeki bilgisayar ve ekipmanları kullanarak katılım gösterebilirler. Buna ek olarak merkezde akademi takımları oluşturulup eğitimler verilecek, yetenekli ve istekli gençlerin e-spor alanında kendilerini geliştirilmesine imkan tanınacak.TESİSLERİMİZ

E-Spor Merkezlerinde tüm odalar ve merkezde sağlanan tüm hizmetler randevu sistemiyle ücretsiz sunulmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait ilk e-spor merkezi Çubuk’ta faaliyete başlamıştır. 

Şu an yapım aşamasında olan merkezler ise Elvankent, Beypazarı ve Mamak’ta bulunmakta.

Çubuk E-spor Merkezi

3 katlı toplam 1000 m2 alan üzerine kuruludur. 142 m2’lik bir turnuva salonu bulunuyor. Ayrıca oyun severlerin ücretsiz şekilde kullanabileceği 10 oyun bilgisayarını içeren ve 63 m2 büyüklüğünde bir halk odasına sahip. Buna ek olarak 5’er bilgisayardan oluşan ve takımların antrenmanları için hazırlanmış 4 tane boot camp, 3 playstationdan oluşan 1 playstation odası ve 1 sanal gerçeklik alanı var.

Randevu Al
Elvankent E-Spor Merkezi

100 m2 alan üzerine kurulacak olan Elvankent E-Spor Merkezi 10 bilgisayardan oluşan bir halk alanı, 5’er bilgisayardan oluşan 2 antrenman odası ve 2 playstation olan 1 playstation odasını içermekte.
Randevu Al
Beypazarı E-Spor Merkezi

250 m2 olan Beypazarı E-Spor Merkezi’nde 5’er bilgisayara sahip 3 antrenman odası, 3 playstation içeren 1 playstation odası, 1 sanal gerçeklik alanı ve 10 bilgisayardan oluşacak 1 halk odası yer alacak.

Randevu Al
Mamak E-Spor Merkezi

350 m2 alana yerleşecek olan Mamak E-Spor Merkezi’nde 5’er bilgisayardan oluşan 3 antrenman odası, 3 playstation içeren 1 playstation odası ve 1 turnuva alanı bulunacak.

Randevu Al